Перемога команди "Cheer KNUTE" на відкритому чемпіонаті чирлідерів України

Збірна Київського національного торговельно-економічного університету "Cheer KNUTE" посіла першу сходинку п‘єдесталу на відкритому чемпіонаті чирлідерів України, випередивши інші команди в номінації «Спортивний пом».

Чемпіонат відбувся 14 квітня 2019 року та проводився серед команд регіональних осередків ФЧУ, а також іноземних країн.

До складу команди увійшли:

• Згуровська Аня ФОАІС 2-4 (капітан команди),
  • Сівіріна Анастасія ФОАІС 3-2,
  • Годунова Вероніка ФРГТБ 2-12,
  • Шматко Аліна ФОАІС 2-5,
  • Лисенко Валерія ФОАІС 1-5,
  • Грицай Аліна ФОАІС 1-3,
  • Купіна Вікторія ФОАІС 2-7,
  • Бугайченко Каріна ФРГТБ 2-2,
  • Молодецька Олександра ФОАІС 1-3.

Дівчата вкотре довели, що є найкращими! З чим ми їх і вітаємо! Бажаємо нових перемог!

14.04.2019
1906