Професор КНТЕУ Т. А. Караваєв на 8-ій міжнародній конференції «Colormix Україна-2019»

Професор кафедри товарознавства та митної справи Київського національного торговельно-економічного університету Т. А. Караваєв взяв участь у 8-ій міжнародній конференції «Colormix Україна-2019», що проходила 17-18 квітня 2019 року в м. Львів і присвячена обговоренню сучасних тенденцій і технологій у виробництві лакофарбових матеріалів (ЛФМ) в Україні і світі.

Тарас Караваєв виступив з доповіддю на тему «Розвиток української лакофарбової промисловості у світлі зміни українського законодавства» та взяв активну участь в обговоренні виступів інших учасників конференції, професійних дискусіях.

Караваєв Т. А. є добре знаним в Україні і за кордоном фахівцем у сфері ЛФМ і покриттів, має значну кількість наукових публікацій з цієї тематики, займається детальним дослідженням і аналізом розвитку світового й українського ринку ЛФМ, є членом технічного комітету стандартизації ТК168 «Лаки та фарби».

остання редакція 19.04.2019
Vega