Професійне свято з нагоди Дня журналіста відбулося в КНТЕУ: збори спортивних медійників

За доброю традицією Національний олімпійський комітет та Федерація бадмінтону України зібрали спортивних медійників у Київському національному торговельно-економічному університеті (КНТЕУ).

З вітальним словом до усіх присутніх журналістів звернувся президент Національного олімпійського комітету України (НОК), олімпійський чемпіон Сергій Бубка, президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров та ректор Київського національного торговельно-економічного університету Анатолій Мазаракі.

Тематика свята була присвячена головній події літа – ІІ Європейським іграм-2019, які протягом червня триватимуть у білоруському Мінську та зберуть понад чотири тисячі атлетів із 50-ти країн старого світу.

Далі представники пера і мікрофона та всі охочі мали змогу спробувати себе у незвичному амплуа – пограти в бадмінтон з учасниками збірної України з бадмінтону, яка прямо з зали поїхала на змагання у Мінськ.

Бажаємо успіху нашим журналістам та багато приємних серцю матеріалів про золоті результати українських спортсменів!

остання редакція 10.06.2019
Vega