Вручення сертифікатів студентам КНТЕУ, які успішно пройшли навчання з англійської та французької мов у Центрі європейської освіти

У Київському національному торговельно-економічному університеті 10 червня 2019 року відбулося вручення сертифікатів студентам, які успішно завершили навчання з англійської та французької мов у Центрі європейської освіти.

За результатами навчання було вручено 32 сертифікати з англійської (за рівнями "Pre-Intermediate", "Intermediate" та "Upper-Intermediate") та з французької мови (за рівнем  "Débutant"). Директор Центру європейської освіти Тетяна Петрівна Дупляк, а також викладачі французької та англійської мов Романченко Тетяна Володимирівна та Ширмова Тетяна Євгенівна привітали студентів та побажали їм  успіху в подальшому вдосконаленні іноземних мов.

За детальною інформацією щодо умов запису на навчання за англомовними та франкомовними програмами у 2019-2020 н.р. звертатися до Центру європейської освіти КНТЕУ (навчальний корпус «Д», кім. 229).

остання редакція 19.08.2019