Колектив КНТЕУ вітає проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків В. М. Сая з Днем народження!

Шановний Валерію Миколайовичу!

Колектив Київського національного торговельно-економічного університету щиро вітає Вас з  днем народження!

Завдяки Вашому досвіду, авторитету в світі, дипломатичному такту та ерудиції, міжнародна діяльність КНТЕУ активно розвивається, географія партнерських зв’язків розширюється.

Ваш життєвий і професійний шлях, відданість справі й висока культура   є взірцем для  колег та друзів.

Нехай  всі Ваші   задуми та мрії неодмінно втілюються у життя,  надихають на нові звершення в ім’я процвітання нашої держави та рідного університету!

Міцного здоров’я, добробуту, щастя у затишному родинному колі, довгих і щасливих років життя, шановний Валерію Миколайовичу!

01.08.2019
остання редакція 07.08.2019