Зустріч студентів КНТЕУ з представниками ТОВ «БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА»

Для студентів спеціалізації «Облік і оподаткування» кафедрою обліку та оподаткування Київського національного торговельно-економічного університету 24 вересня та 2 жовтня  2019 року в рамках роботи студентського науково-практичного клубу Луки Пачолі було організовано зустрічі з представниками ТОВ «БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА» – української компанії, що надає послуги у сфері аудиту, бізнес-консультування, незалежної оцінки, бухгалтерського та управлінського обліку.

Олександра Каравай (представник «Бейкер Тіллі Україна Бухгалтерські послуги», випускниця кафедри бухгалтерського обліку КНТЕУ)  ознайомила студентів з вимогами роботодавців щодо компетентностей фахівців з обліку та оподаткування. Тетяна Бойчук (менеджер з персоналу) розповіла про можливості та переваги проходження практики, працевлаштування фахівців зазначеної спеціальності, про кар’єру випускників кафедри бухгалтерського обліку (сьогодні - кафедри обліку та оподаткування) у компанії. Також гості відповіли на  запитання студентів щодо умов роботи в ТОВ «БЕЙКЕР ТІЛЛІ Україна», зокрема у відділі надання бухгалтерських послуг.

Учасники студентського науково-практичного клубу і кафедра обліку та оподаткування висловлюють щиру подяку компанії «БЕЙКЕР ТІЛЛІ Україна» за співпрацю та мотивацію студентів, аспірантів до отримання якісної освіти за спеціальністю «Облік і оподаткування».

остання редакція 09.10.2019
Vega