День гостинності для учнів гімназії № 59 ім. О. Бойченка з поглибленим вивченням математики

10 жовтня 2019 року з ініціативи кафедри вищої та прикладної математики було проведено день гостинності для учнів гімназії № 59 ім. О. Бойченка з поглибленим вивченням математики. Школярі відвідали центр профорієнтаційної роботи, де переглянули фільми про КНТЕУ, ознайомились з інформацією про факультети та спеціальності, правилами прийому до КНТЕУ, дізналися про особливості навчання за кордоном. Члени приймальної комісії від ФФБС Пелешко Н. М., Сундук Т. Ф. і доцент кафедри вищої та прикладної математики Ковальчук Т. В., а також представники РСС ФФБС провели екскурсію університетом, лабораторіями й аудиторіями, smart та мультимедійною бібліотекою, сучасним коворкінгом KNUTE HUB, розповіли про цікаве університетське життя.

Сподіваємося, що ця зустріч допоможе випускникам правильно обрати свою майбутню професію і чекаємо їх в університеті!

остання редакція 15.10.2019