Письмовий раунд Всеукраїнського конкурсу з міжнародного гуманітарного права: команда КНТЕУ серед лідерів

Кафедрою міжнародного публічного права здійснюється підготовка команди для участі у Всеукраїнському конкурсі з міжнародного гуманітарного права, який проводиться Міжнародним комітетом Червоного Хреста в Україні. Організатори конкурсу отримали заявки з університетів із різних куточків України та після оцінювання письмових завдань відібрали 8 команд, які продовжать участь в усному раунді, що пройде 26-28 листопада 2019 року.

Команда КНТЕУ у складі студентів спеціальності "Міжнародне право" (капітан команди – студентка 4 курсу Іванисько С.О., тренер – старший викладач кафедри міжнародного публічного права, к.ю.н. Дерунець Н.О.) посіла 2 місце в загальному рейтингу команд.

За результатами розгляду письмових заявок найвищі бали набрали представники таких університетів:

• Донецький національний університет імені Василя Стуса (команда Суханової А.О.);
  • Київський національний торговельно-економічний університет (команда Іванисько С.О.);
  • Львівський національний університет імені Івана Франка (команда Новашок Д.О.);
  • Національна академія Національної гвардії України (команда Головацького А.І.);
  • Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого (команда Міндер А.В.);
  • Національний університет «Одеська юридична академія» (команда Данишенко Д.І.);
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка (команда Басиста А.В.);
  • Тернопільський національний економічний університет (команда Марценко Н.С.).

У листопаді 2019 року під час усних змагань команди спробують себе як юристи-практики, демонструючи знання з міжнародного публічного права та міжнародного гуманітарного права, навички представляти та відстоювати правові позиції різних суб’єктів, а також уміння працювати в команді.

остання редакція 23.10.2019
Vega