Виїзний захист ВКР магістрів на базі Незалежної асоціації банків України

У Незалежній асоціації банків України 2 грудня 2019 року відбувся виїзний захист випускних кваліфікаційних робіт магістрів спеціалізації «Банківська справа» факультету фінансів та банківської справи КНТЕУ. Окрім членів екзаменаційної комісії, на захисті були присутні – Вахницька І. М., координатор Комітету НАБУ з питань регуляторної політики та комплаєнс, Косточкіна О. А., координатор Комітету НАБУ з питань оподаткування й обліку, та представники банків.

Усі роботи отримали схвальні відгуки та визнані такими, що представляють теоретичний інтерес та можуть використовуватися банками в практичній діяльності. Роботи магістрів Дрюк А. та Степанової А. екзаменаційною комісією були визначені найкращими.

Усіх студентів після захисту запрошено до банків з метою подальшого працевлаштування.

Вітаємо магістрів та керівників з успішним захистом!

остання редакція 11.12.2019