logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Нові підходи до розвитку бізнесу в умовах COVID: майстер-клас Дмитра Абрамова

Загальна інформація

Практичні поради фахівців, які пройшли певний життєвий шлях та отримали досвід успішного ведення бізнесу, особливо цінують студенти КНТЕУ, які навчаються на освітній програмі «Управління бізнесом», оскільки вони максимально сприяють набуттю фахових компетентностей.

Корисний ефект від гармонійного поєднання теорії та практики отримала зустріч студентів 3 курсу 9 та 10 груп ФЕМП із власником та директором БК «СІТІКОМ» Дмитром Абрамовим, що відбулася у стінах КНТЕУ на заняттях з навчальної дисципліни «Менеджмент» (викладач – доц. Вікторія Хмурова).

Обговорення актуальної проблематики пошуку нових підходів до розвитку бізнесу в умовах COVID викликало не лише зацікавленість у ній студентів, але й максимально сприяло їх ефективним комунікаціям з фахівцем. Відповідаючи на всі запитання, пан Абрамов із задоволенням ділився зі слухачами цікавими прикладами з власного досвіду створення бізнесу «з нуля» та цінними порадами щодо прийняття рішень в різних ситуаціях.

Щиро дякуємо спікеру та доценту Вікторії Хмуровій за організацію майстер-класу, створення атмосфери віртуального бізнес-середовища та мотивації студентів до професійного розвитку!

04.10.2021
43630
1026
остання редакція 04.10.2021