І етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Згідно з Указом Президента України від 9 листопада 2007 р. № 1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика» кафедра сучасних європейських мов факультету міжнародної торгівлі та права проводить І етап конкурсу з 9 по 12 листопада 2021 року. Конкурс пройде у формі онлайн марафону, що передбачатиме виконання завдань конкурсу в 2 етапи.

Перший етап з 9 по 10 листопада, студенти мають можливість пройти тестування на знання граматики і культури мови. Відповідно до результатів першого етапу студентам буде запропоновано взяти участь у другому етапі конкурсу.

Другий етап з 10 по 11 листопада – виконання творчого завдання.

Переможці будуть рекомендовані для участі в регіональному етапі конкурсу.

остання редакція 11.11.2021