Подарунки від партнерів до Всеукраїнського студентського конкурсу торговельної реклами

У рамках проведення урочистого нагородження переможців ІХ Всеукраїнського студентського конкурсу торговельної реклами кафедри журналістики та реклами Київського національного торговельно-економічного університету яке відбудеться 18.11.21 року йде активна підготовка до нагородження номінантів подарунками від партнерів конкурсу.

Наразі отримані подарунки у вигляді улюбленої продукції від компанії ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед», які доставлені фірмовими фургонами компанії із солодкими напоями до КНТЕУ.

Особисті запрошення мережі кінотеатрів «Оскар» на улюблені кінострічки вже чекають переможців.

Іменні квитки на подію преміум-класу від «KA Group premium business events»  Global Inspiring Forum 2021 | Світовий інтелект на одній сцені очікують своїх власників.

Свято наближається! Чекаємо подію і інші подарунки від партнерів!

Приєднуйся і дій!

остання редакція 15.11.2021