Онлайн-лекція французького викладача практика готельного та туристичного бізнесу для студентів ФРГТБ

У рамках угоди про міжнародне співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом та Федерацією «Обміни Франція – Україна» (FEFU) 30 листопада 2021 р. відбулася онлайн-лекція президента готельної мережі «Charme & Caractère», викладача Тулузького університету – Жака Бартелемі на тему «Нові професії у туристичному, готельному та ресторанному бізнесі у період пандемії Covid-19».

Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Сай В.М. звернувся з вітальним словом до пана Бартелемі та представив його слухачам. На онлайн-лекції, яка відбулася за організаційно-координаційної підтримки Центру європейської освіти КНТЕУ, окрім студентів та викладачів ФРГТБ, були присутні студенти інших бакалаврських та магістерських програм англійською мовою викладання.

У своєму виступі пан Бартелемі підняв актуальні питання пов’язані з новими професіями у сфері туризму та готельно-ресторанного бізнесу, поява яких спричинена посиленням діджиталізації у зв’язку із пандемією Covid-19. Були розглянуті більш детально основні компетенції таких нових професій в сфері туризму та гостинності як: координатор цифрових продажів, дата аналітик, туристичний консультант, інтернет маркетолог, цифровий координатор території, спеціалізований веб редактор, спеціаліст з цифрових комунікацій та ін. Лекція викликала великий інтерес з боку слухачів, вони активно задавали запитання. Представники факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу висловили Жаку Бартелемі вдячність та сподівання на подальшу плідну співпрацю у майбутньому.

остання редакція 03.12.2021