Вийшов черговий випуск журналу Vivat Academia

Сьогодні, незважаючи на всі складнощі, вийшов черговий випуск онлайн-журналу Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Державного торговельно-економічного університету «Vivat Academia №13». Темою випуску стала: «Україна та глобальні проблеми людства». На перших шпальтах читайте слова щирої підтримки українського студентства та науковців від ректора ДТЕУ Анатолія Антоновича Мазаракі.

Сьогодні, в умовах жорстокої російської агресії проти нашої країни, загострилися проблеми, вирішенням яких опікувалося людство упродовж останніх десятиліть, тому в журналі представлено результати кропітких досліджень студентів з питань сутності та виникнення глобальних проблем, визначені новаторські ідеї подолання глобальних проблем, та що найголовніше, студенти плідно досліджували становище України в межах нової економічної реальності.

остання редакція 01.06.2022