Збірна команда ДТЕУ з чирлідингу посіла 1 місце на «Be Active Cheer Fest»

За підтримки Спортивного комітету України, Державної установи «Всеукраїнський центр «Спорт для всіх» та ГО «Ukraine Active» 24 вересня 2022 року відбулася головна європейська фітнес-подія року – «Be Active Day».

В програмі заходу були майстер-класи від ведучих інструкторів України, локації спортивних федерацій, зона лекторію, Fitness Expo, спортивний квест та багато інших спортивних локацій.

За ініціативою викладачів кафедри фізичної культури та спорту в заході взяли участь студенти 1 та 2 курсу, які займаються в секції фітнесу. Студенти мали змогу ознайомитися з новітніми видами фітнесу.

Головною подією заходу були змагання з чирлідингу Be Active Cheer Fest, де команда ДТЕУ посіла 1 місце у номінації Performance Cheer та 1 місце у дуетному виступі в номінації Cheer Dance. Не зважаючи на велику перерву у тренуванні спортсменки вкотре підтвердили що вони професіонали своєї справи.

Вітаємо дівчат з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

24.09.2022
остання редакція 26.09.2022