Лекція Президента Виставкової федерації України

1 квітня 2011 року в університеті відбулася проблемна лекція Президента Виставкової федерації України (ВФУ) - Олександра Миколаєвича Пашкевича для студентів професійного спрямування "Менеджмент виставкової діяльності" на тему "Виставкова галузь: стан, проблеми та перспективи розвитку". Досвідчений лектор і фахівець поділився з присутніми передовим досвідом організації виставкових заходів в Україні і за кордоном; дав критичну оцінку проблемам розвитку виставкового бізнесу в Україні та напрямам їх вирішення; зосередив увагу на компетенціях, якими повинен володіти майбутній менеджер з виставкової діяльності.
    Лекція викликала живий інтерес у студентів та провідних викладачів кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. Завідувач кафедри д.е.н., проф. Ткаченко Т.І. висловила подяку Пашкевичу О.М. за цікаву лекцію та надію на подальшу плідну співпрацю КНТЕУ та ВФУ.

Кафедра готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

12.04.2011
annzo