Навчання за програмою Еразмус+ у Словенії

У рамках проєкту Програми ЄС Еразмус+ за напрямом КА1 «Навчальна (академічна) мобільність» між Державним торговельно-економічним університетом та Люблянською школою бізнесу (м. Любляна, Словенія) оголошується конкурсний відбір студентів на навчання за кордоном у другому семестрі 2024/2025 н.р.

Освітні програми :

• Управління проєктами, 7 ECTS;
  • Комунікаційне право, 5 ECTS;
  • Бізнес-право, 7 ECTS;
  • Профорієнтація, 5 ECTS;
  • Маркетинговий менеджмент, 8 ECTS;
  • Маркетинг у соціальних мережах, 5 ECTS.

Термін навчання – 1 семестр.
Мова навчання – англійська.
Освітній ступінь – «бакалавр» (третій рік навчання у ДТЕУ).

Oбов’язковою вимогою є володіння англійською мовою на рівні В2 (бажано мати в наявності міжнародний мовний сертифікат).

Претенденти на навчання за кордоном повинні подати до 30 жовтня 2024 р. у відділ міжнародних зв’язків (А 229) або на пошту o.karpan@knute.edu.ua такі документи:

• копію закордонного паспорта;
  • виписку з оцінками (з перекладом англійською);
  • характеристику від факультету (з перекладом англійською);
  • CV у форматі Europass (англійською мовою);
  • мотиваційний лист у форматі Europass (англійською мовою);
  • копію сертифіката, який підтверджує рівень володіння іноземною мовою (за наявності).

Інформація про університет за посиланням: https://www.vspv.si/en/studies

остання редакція 14.10.2024