METRO розвиває нове покоління Лідерів: презентація програми «Стань керівником за 3 роки»

30 березня 2015 року  за сприяння Центру розвитку кар’єри відбулася презентація програми «Стань керівником за 3 роки» для студентів 5-го курсу ФТТП. Модератором  заходу виступила Поліна Айдин - менеджер з персоналу Київського регіону ТОВ «Метро Кеш енд Кері Україна». Вона розповіла майбутнім випускникам про  головні особливості програми, а саме що інтернів готують не для виконання конкретної  функції, як в інших програмах, а надають їм різнобічні знання і навички в галузі оптової торгівлі для того, щоб повністю розкрити їх потенціал. Крім того, ця програма пропонує випускникам офіційну роботу на повний робочий день з конкурентоспроможною заробітною платою та соціальним пакетом.

Рибалко Тетяна – директор ТЦ МЕТРО (Троєщина) прокоментувала всі етапи програми розвитку лідерів, наголосивши на тому, що вона  розрахована на три роки, за які учасники мають змогу на практиці дослідити бізнес компанії METRO з погляду різних функцій. Перший місяць інтерни проходять інтенсивний курс тренінгів, знайомляться з базовими поняттями бізнесу та знайомляться з принципами роботи торговельних центрів METRO. Наступні 7 місяців - стажування у різних відділах торговельних центрів. Після цього за результатами оцінки їх роботи та рівня розвитку компетенцій кращі інтерни отримують можливість очолити один з відділів у торговельному центрі. За результатами роботи та центру оцінки протягом наступних 2 років учасники програми мають змогу отримати посаду керуючого торговельним залом.

Студенти КНТЕУ подякували представникам МЕТРО та виявили неабияку зацікавленість до можливості  реалізувати свої лідерські  якості.

30.03.2015
adv