Подвійне дипломування в дії. Франція для студентів КНТЕУ

Студентки Центру європейської освіти КНТЕУ Капрієлова Наталія та Лянная Наталія нещодавно повернулися з семестрового навчання в Університеті ім. П’єр Мендес Франс (м. Гренобль, Франція) у рамках програми подвійного дипломування «Бакалавр з економіки та управління».

Під час навчання студентки отримали незабутній досвід та знання викладачів міжнародного рівня з таких дисциплін як: «Гроші та фінанси», «Міжнародна економіка», «Індустріальна економіка» та ін. Поглибили свої знання з французької мови, підтвердивши їх складанням іспиту DELF рівня В2. Також вони поринули в культурне життя Франції та завели друзів з усіх куточків світу. А найголовніше – отримали державні дипломи Французької Республіки освітнього ступеня «Licence» ("Бакалавр").

Дана програма розрахована на студентів останнього року бакалаврату, студентів магістратури та випускників КНТЕУ. Навчання проводиться англійською або французькою мовами на дистанційній основі, з можливістю виїзду на другий семестр до Франції.

За детальною інформацією про умови участі в програмі подвійного дипломування на 2015/16 н.р. звертайтеся до Центру європейської освіти КНТЕУ.

04.07.2015
Nataliia