Літня мовна школа в Парижі - додаткова можливість подвійного дипломування

Студентка Центру європейської освіти КНТЕУ Качур Марія повернулася з двотижневого навчання в "Літній школі" Університету Парі-Ест Кретей (UPEC) у Парижі.
Навчання відбувалося в рамках угоди про співробітництво між КНТЕУ та
UPEC з 29 червня по 10 липня за програмою «Французька мова як іноземна».

Окрім безпосереднього вивчення французької мови, студентам в другій половині дня пропонувалася культурна програма, яка дозволила поринути в культурне життя Франції, та Парижу зокрема. Студентам показали не лише відомі туристичні пам’ятки Парижу, а й продемонстрували як французи відпочивають у вільний час, якими видами спорту займаються та чим цікавляться.

Оскільки в «Літній школі» Університету Парі-Ест Кретей взяли участь  студенти з 11 країн світу, то окрім французької мови студентка КНТЕУ  покращила знання і з англійської мови.

По завершенню навчання студентка отримала сертифікат Університету Парі-Ест Кретей. Навчання в Парижі дозволило не лише поглибити знання з іноземних мов, долучитися до культурного життя столиці Франції, а й розділити незабутні враження з новими друзями з усіх куточків світу!

Завдяки навчанню в «Літній школі» Марія досягнула своєї головної мети – удосконалити рівень володіння іноземними мовами, що є основною передумовою для подальшого навчання за програмами подвійного дипломування в одному з 6 європейських ВНЗ – партнерів КНТЕУ.

16.07.2015
Nataliia