"Майстерня професійного зростання": програма стажування в міжнародній компанії «JTI»

10 вересня 2015 року в рамках проекту «Майстерня професійного зростання» за сприянням Центру розвитку кар’єри відбулася презентація компанії «JTI».  Бренд-менеджер Олена Демська, яка сама ще зовсім недавно була студенткою, ознайомила майбутніх випускників із перевагами роботи та цінностями компанії, тренінговими програмами для співробітників, програмами практики і стажування для студентів, вимогами до кандидатів та процесом відбору. Презентація була надзвичайно цікавою, слухачі задавали багато питань, відповіді Олени були щирими та детальними.
Довідка: JTI входить до групи компаній Japan Tobacco, провідного міжнародного виробника тютюнової продукції. Головний офіс компанії знаходиться у Женеві, Швейцарія. JTI представлена у 120 країнах та об’єднує понад 27 тисяч працівників. Компанія займає 3 місце серед кращих роботодавців світу та 5 – серед кращих роботодавців Європи. Середній вік працівників компанії JTI київського офісу – 32 роки.

10.09.2015
adv