V загальноуніверситетський збір макулатури

ЕКО ДТЕУ

24 вересня 2015 року на головній площі Київського національного торговельно-економічного університету було проведено V загальноуніверситетський збір вторинної паперової сировини (макулатури). Організаторами заходу стали ЕкоКлуб та РСС КНТЕУ за підтримки ректорату університету.

Всі виручені кошти отримані від реалізації макулатури, будуть передані на лікування співробітниці буфету в корпусі "А" Кульчицької Тетяни Йосипівни, в якої лікарі виявили рак.

Ніхто не залишився байдужим, всі брали активну участь у цих заходах. За день було зібрано 1130 кг використаної паперової сировини.

Результати V загальноуніверситетського збору макулатури:

Факультети:
І – ФРГТБ – 402,1 кг
ІІ – ФЕМП – 326,1 кг
ІІІ – ФТТП – 84.7 кг

Відділи:
І – Відділ навчально-виховної роботи – 88 кг
ІІ – Господарчий відділ – 30 кг
ІІІ – Навчальний відділ. Сектор ліцензування – 12 кг

Студентські об’єднання:
І – Спортивний сектор РСС ФЕМП – 124,4 кг
ІІ – Гуртожиток №4 – 49 кг
ІІІ – Гуртожиток №3 – 38,6 кг

Студенти:
І – Амєліна Ольга (ФЕМП 1-20) – 22,9 кг
ІІ – Головко Тетяна (аспірант,ФЕМП) – 16,6 кг
ІІІ – студенти 1 курсу 6 групи ФЕМП – 8,4 кг

Кафедри:
І – Кафедра технології та організації ресторанного господарства – 204 кг
ІІ – Кафедра товарознавства та експертизи харчових продуктів – 76,5 кг
ІІІ – Кафедра банківської справи – 39,5

Висловлюємо щиру подяку організаторам, учасникам та всім небайдужим, які допомагали у проведенні заходу!

24.09.2015
annzo