"Майстерня професійного зростання": стартував проект від інвестиційних аналітиків

Майстерня професійного зростання: «Фінанси - це мова, хто її розуміє, той має ключ до управління своїм життям!» під таким гаслом стартував курс лекцій від інвестиційних аналітиків.

8 жовтня 2015 року  за сприянням Центру розвитку кар’єри на платформі «Майстерні професійного зростання» стартував унікальний соціально-освітній проект Study & Practice, спрямований на консолідацію активної і економічно освіченої молоді України з метою вивчення досвіду провідних бізнес-практиків і набуття свого особистого.

Протягом місяця студенти слухатимуть курс лекцій "Фінансова система. Теорія і практика", який буде читати один з кращих інвестиційних аналітиків, радник Віце-прем’єр-міністра України – Євген Червяченко та його колеги Інна Перепелиця – приватний інвестор, фінансовий аналітик, спеціаліст в області розробки стратегії підприємства, Пятигін Антон – менеджер провідної міжнародної консалтингової компанії McKinsey.

Курс розкриває тонкощі роботи фінансових ринків, вивчаючи реальні приклади функціонування фінансової системи. Його завершенням повинна стати цікава ділова гра міжвузівських команд майбутніх бухгалтерів, аудиторів та фінансистів, серед яких буде і команда КНТЕУ.

Під час лекцій Євген та його команда передають свій досвід, демонструючи на конкретних прикладах, як робляться ті чи інші корпоративні проекти. Курс допоможе студентам поєднати теоретичні знання з методами реального їх застосування в умовах української економіки.

Запрошуємо всіх бажаючих на наступні лекції, які відбудуться 15, 22, 29 жовтня. Адже, як сказав Євген:  «Фінанси - це мова, хто її розуміє, той має ключ до управління своїм життям».

09.10.2015
adv