Студенти-правники юридичної клініки «Центр правового захисту» відвідали "Музей грошей"

15 жовтня 2015 року студенти-правники юридичної клініки «Центр правового захисту» Київського національного торговельно-економічного університету разом з викладачем кафедри комерційного права Гончаренко О.М. відвідали «Музей грошей» Національного банку України.

Під час екскурсії студенти мали змогу ознайомитись з експозицією грошових одиниць на українських землях з давніх часів і до сьогоднішніх днів. Найбільше враження на студентів справила історія виникнення та обігу гривні. З її оригіналом відвідувачі мали змогу ознайомитися.

Також студенти прослухали змістовний тренінг щодо користування банківськими платіжними картками і про те як не стати жертвою шахраїв.

По завершенню екскурсії, кожен студент зміг виготовити собі монету в якості сувеніру.

15.10.2015
adv