Оголошеннявсі

Мер Києва Віталій Кличко відзначив найкращих студентів столиці персональними стипендіями та преміями

22 жовтня 2015 року мер Києва Віталій Кличко відзначив найкращих студентів столиці персональними стипендіями та преміями Київського міського голови та зазначив, що саме студентство завжди було і залишається рушійною силою змін у країні.

«Студенти завжди були рушійною силою будь-яких змін. Студенти були першими, хто вийшов на Майдан під час Революції Гідності. Я вдячний кожному з вас, хто бере активну участь у житті міста і країни, хто не жаліється, як більшість «диванних експертів», а ставить перед собою мету і наполегливо йде до її реалізації», – наголосив Віталій Кличко під час спілкування зі студентами, яке відбулося у Київському національному економічному університеті.

Він зазначив, що столична влада сьогодні відзначає преміями і персональними стипендіями 210 найкращих студентів міста. «Це невеликі кошти, однак, це – мотивація для студентів продовжувати наполегливо вчитися, демонструвати найкращі результати, ставити перед собою завдання і перемагати», – сказав міський голова.

В число найкращих студентів від нашого Університету ввійшли:

• Медведь Марина – студентка факультету економіки, менеджменту і права;
  • Кравців Ірина – студентка факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу;
  • Боговик Дарина – студентка факультету обліку, аудиту та економічної кібернетики;
  • Гончар Юлія – студентка факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу;
  • Тетьора Катерина – студентка факультету обліку, аудиту та економічної кібернетики;
  • Алєксєєнко Аліна – студентка факультету обліку, аудиту та економічної кібернетики;
  • Бугас Віталій – студент факультету фінансів та банківської справи;
  • Ковязіна Ганна – студентка факультету економіки, менеджменту і права.

22.10.2015
adv