Кафедра комерційного права взяла участь у Міжнародних арбітражних читаннях пам'яті академіка І.Г. Побірченка

13 листопада 2015 року уже традиційно викладачі кафедри комерційного права та студенти-правознавці брали участь у роботі Міжнародних арбітражних читань пам'яті академіка І.Г. Побірченка, організованих Міжнародним комерційним арбітражним судом і Морською арбітражною комісією при Торгово-промисловій палаті України за сприянням Комісії Організації Об'єднаних Націй з права міжнародної торгівлі (ЮНСІТРАЛ).

У цьому році студенти-правознавці четвертого курсу ФЕМП та викладачі О.М. Гончаренко та П.М. Пальчук були присутні під час обговорення актуальних питань правового регулювання Конвенції ООН про договори міжнародної купівлі-продажу товарів (Відень, 1980 рік), яка широко застосовується в міжнародній торгівлі, а також під час розгляду зовнішньоекономічних спорів у міжнародному комерційному арбітражі.

На читаннях виступали провідні вчені, арбітри різних арбітражних інституцій, судді господарських судів України, а також представники юридичних та адвокатських фірм, які займаються питаннями міжнародного арбітражу.

13.11.2015
adv