Відбулося чергове засідання комісії з реорганізації УДУФМТ

5 січня 2016 року відбулось засідання комісії з реорганізації УДУФМТ.

Присутні: голова комісії Мазаракі А.А., члени комісії Шаповал С.Л., Мостика К.В., Олійник Н.І., Жуйкова Р.В., Кучма Н.М., Івасин О.Р., Гвоздецький В.Д., Гужва І.Ю., Скок П.О., та запрошені – Притульська Н.В., Яцюк Д.В., Сергієнко О.В., Ярошенко Л.В.

Члена комісії з реорганізації Гвоздецького В.Д. ознайомлено з листом Міністра освіти і науки України Квіта С.М. щодо попередження про майбутнє звільнення та запропоновано обійняти посаду професора кафедри правознавства КНТЕУ.

Члени комісії обговорили питання:

1.      Про підсумки роботи Комісії з реорганізації УДУФМТ у грудні 2015 року.

Ухвалено хід виконання заходів із реорганізації УДУФМТ у грудні 2015 року.

2.     Про створення робочої групи з удосконалення організаційної структури КНТЕУ.

Ухвалено рішення про проведення засідання робочої групи з підготовки пропозицій щодо удосконалення структури КНТЕУ в зв'язку з реорганізацією УДУФМТ 11 січня 2016 року о 14.00 в залі засідань ректорату КНТЕУ (вул. Кіото,19).

3. Про стан дебіторської заборгованості УДУФМТ.

Ухвалено рішення довести інформацію про необхідність погасити борг за навчання до 11.01.2016 студентам і аспірантам, які навчаються на умовах контракту і мають заборгованість по оплаті. Відрахувати боржників 12.01.2016.

4. Про підготовку фінансового звіту щодо діяльності УДУФМТ за 2015 рік.

Ухвалено рішення про подання фінансового звіту щодо діяльності УДУФМТ до 12 січня 2016 року.

5. Про підготовку до атестації та випуску магістрів УДУФМТ у січні-лютому 2016 року.

З метою забезпечення додержання вимог Закону України «Про вищу освіту», об’єктивності проведення атестації студентів – ухвалено рішення про внесення змін до складу екзаменаційних комісій УДУФМТ (ввести у їх склад представників роботодавців та представників суміжних кафедр).

05.01.2016
adv