Оголошеннявсі

Засідання робочої групи з підготовки пропозицій щодо удосконалення структури КНТЕУ

11 січня 2016 року відбулось засідання робочої групи з підготовки пропозицій щодо удосконалення структури КНТЕУ в зв'язку з реорганізацією УДУФМТ.

Присутні: голова комісії з реорганізації УДУФМТ Мазаракі А.А., члени робочої групи Притульська Н.В., Шаповал С.Л., Мостика К.В., Олійник Н.І., Жуйкова Р.В., Шестопалова Л.С., Канєва Т.В., Харченко О.А., Голік О.В., Шклярук К.С., Бай С.І., Мельник Т.М., Ромат Є.В., Криворучко О.В., Сопко В.В., Бардаш С.В., Тарасюк М.В., Герасименко А.Г., Трубей О.М., Шестак Я.І., Кладченко М.В., Яцюк Д.В., Гужва І.Ю.,  Дзюба В.М., Чобітько М.Г., Поліванов В.Є.

Виступив Мазаракі А.А. з інформацією про необхідність удосконалення оргструктури КНТЕУ з огляду на приєднання Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі, зростаючу конкуренцію, яка вимагає адаптації структури до вимог часу.

Члени робочої групи заслухали та обговорили питання:

• про зміну назви Одеського інституту фінансів на Одеський торговельно-економічний інститут КНТЕУ;
  • про уточнення назв відокремлених структурних підрозділів, а саме Харківського інституту фінансів КНТЕУ, Одеського фінансово-економічного коледжу КНТЕУ;
  • про визначення терміну надання пропозицій щодо удосконалення організаційної структури КНТЕУ до 15 січня 2016 року.

Ухвалено рішення клопотати перед вченою радою КНТЕУ про затвердження пропозицій робочої групи щодо удосконалення структури КНТЕУ.

11.01.2016
adv