Відеоконференція з Університетом ім. П’єр Мендес Франс (м. Гренобль, Франція)

Нещодавно за організаційної підтримки Центру європейської освіти відбулася відеоконференція з ВНЗ Франції – партнером КНТЕУ Університетом ім. П’єр Мендес Франс (м. Гренобль). Відеоконференція проводилася для студентів, які навчаються англійською мовою за програмою подвійного диплому «Бакалавр з економіки та управління».

Відеоконференцію відкрили представники Університету ім. П’єр Мендес Франс (УПМФ). Вони з вітальним словом звернулися до відповідальних осіб за програму від КНТЕУ та до студентів. Відеоконференція мала на меті знайомство викладача Грегорі Ванеля, який викладає дисципліну «Міжнародна економіка», зі студентами та безпосереднє проведення відкритої онлайн-лекції.

Оскільки лекція тривала дві години, перша частина була присвячена виступу викладача, друга частина – обговоренню найважливіших питань та проведенню дискусії. Грегорі Ванель обговорив зі студентами можливості ведення міжнародного бізнесу, функціонування транснаціональних корпорацій, процеси глобалізації та інтернаціоналізації. Розповів про принципи ведення міжнародної торгівлі, про методи інтернаціоналізації та багато іншого. Студенти також змогли продемонструвати свої знання, задаючи питання та роблячи доповнення.

Відеоконференція такого формату відбулася для студентів Центру європейської освіти КНТЕУ вперше і в майбутньому планується розширення спектру дисциплін, з яких також буде можливим проведення онлайн-лекцій. Слід зазначити, що у відеоконференції взяли участь не лише студенти КНТЕУ, а й студенти Санкт-Петербурзького державного економічного університету, які також навчаються за програмою подвійного диплому «Бакалавр з економіки та управління» Університету ім. П’єр Мендес Франс.

19.01.2016
knteu