Оголошеннявсі

Магістри спеціальності "Психологія" факультету фінансів та банківської справи склали свій найважливіший екзамен

19 січня 2016 року на факультеті фінансів та банківської справи відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт студентами денної форми навчання за спеціальністю «Психологія».

Голова екзаменаційної комісії - заслужений працівник освіти України, доктор психологічних наук, професор кафедри морально-психологічного забезпечення військ Національного університету оборони України імені Івана Черняховського Стасюк Василь Васильович.

Екзаменаційна комісія відзначила високий рівень кваліфікаційних робіт таких магістрів:

• Черняк Альона Василівна «Психологічні умови та чинники здорового способу життя», науковий керівник доктор психол.наук, професор Корольчук М.С.;
  • Гриценко Марія Олександрівна «Психологічні умови самореалізації особистості в підприємницькій діяльності», науковий керівник доктор психол.наук, професор Корольчук М.С.

Водночас цікавими роботами виявились такі, що стосуються мотиваційної сфери працівників приватного підприємства та гендерної взаємодії в організації, які потребують подальших наукових досліджень.

19.01.2016
adv