Оголошеннявсі

Відбувся круглий стіл з обговорення питань вдосконалення англомовних магістерських програм

З метою сприяння подальшому розвитку і вдосконаленню англомовних магістерських програм 20 січня 2016 року в КНТЕУ відбувся круглий стіл на тему «Проблеми та шляхи підвищення якості реалізації освітньо-професійних програм підготовки здобувачів освітнього ступеня «магістр»  з англійською мовою викладання».

Були обговорені наступні питання:

1. Підвищення рівня володіння англійською мовою викладачів освітньо-професійних програм підготовки здобувачів освітнього ступеня «магістр» з англійською мовою викладання.
  2. Проблеми методичного та інформаційного забезпечення підготовки студентів англомовних магістерських програм.
  3. Вимоги до випускних кваліфікаційних проектів (робіт) здобувачів освітнього ступеня «магістр» з англійською мовою викладання.
  4. Забезпечення необхідних для викладання англомовних дисциплін спеціалізованих англомовних джерел та періодичних видань.
  5. Використання візуального супроводження та інтерактивних методів навчання на практичних заняттях.
  6. Ефективні інструменти взаємодії з малими групами.

Участь в обговоренні брали викладачі, залучені до реалізації англомовних магістерських програм з кафедр міжнародної економіки, економіки та фінансів підприємства, туризму та рекреації, товарознавства та експертизи харчових продуктів, менеджменту, комерційного права, готельно-ресторанного бізнесу, бухгалтерського обліку, банківської справи, маркетингу та реклами, разом з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Саєм В.М. та провідним спеціалістом відділу міжнародних зв’язків Головачовою О.С.

20.01.2016
knteu