Оголошеннявсі

Товарознавці, фахівці з логістики, митної справи та торговельного підприємництва підтвердили своє професійне реноме

18-20 січня 2016 року на факультеті товарознавства та торговельного підприємництва відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт студентами денної форми навчання.

Голови екзаменаційних комісій відмітили високий практичний та теоретичний рівень підготовки студентів та відзначили, що тематика випускних кваліфікаційних робіт є актуальною, відображає проблеми, які стоять перед митними органами, торговельними та виробничими підприємствами в сучасних умовах господарювання. У роботах наведена товарознавча характеристика та оцінка конкурентоспроможності товарів вітчизняних і закордонних виробників, висвітлені тенденції розвитку ринку окремих груп споживчих товарів, способи й умови їх зберігання, організація заготівлі сировини, прогнозування збереженості окремих груп товарів, проведений  критичний аналіз  діючої нормативної документації та надано пропозиції щодо її удосконалення та гармонізації відповідно до вимог ЄС, висвітлено особливості ідентифікаційної експертизи, митного оформлення та контролю товарів, визначення їх митної вартості.

За спеціальністю "Товарознавство і комерційна діяльність" (спеціалізація "Товарознавство та організація зовнішньої торгівлі") захистили роботи 12 студентів.  Голова екзаменаційної комісії – Москаленко Т.О.- начальник управління зовнішньоекономічної діяльності та логістики ТОВ "Епіцентр К".

Високу фахову компетентність та глибокі наукові знання під час захисту випускних кваліфікаційних робіт продемонстрували студенти:

• Ройко Наталія
  • Тараненко Марія
  • Гавва Анастасія
  • Малайко Максим

За спеціальністю "Товарознавство та комерційна діяльність"(спеціалізація «Товарознавство і комерційна логістика») захистили роботи 20 студентів.

Працювало 2 екзаменаційні комісії, головами яких були Коротецький В.П., віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців, та Гуляр Т.Б., директор Департаменту управління людськими ресурсами ПрАТ «Фуршет», к.філол.н.

• Брелова Олена
  • Руденко Анжела
  • Глиняна Вікторія
  • Жемердєєв Антон
  • Вдовиченко Марина
  • Ібрагімова Світлана
  • Мальована Юлія
  • Настич Тетяна
  • Носікова Вероніка
  • Пушкарчук Орися
  • Титаренко Євген

За спеціальністю "Товарознавство та експертиза у митній справі» захистили роботи 37 студентів.

Працювало 2 екзаменаційні комісії, головами яких були Пашко П.В., в.о. ректора Національного університету Державної податкової служби України, д.е.н, проф., та Муромцев Л.М., начальник управління заходами регулювання ЗЕД Департаменту організації митного контролю та оформлення Державної фіскальної служби України, к.т.н.

• Бурковська Альона
  • Горобець Катерина
  • Гринчук Діана
  • Денисюк Роман
  • Кошельник Анна
  • Курач Роман
  • Пінчук Юрій
  • Тараканова Віолетта
  • Дорошенко Наталія
  • Перепелиця Катерина
  • Петрович Мар’яна
  • Плинько Юлія
  • Хом’як Катерина
  • Доценко Наталія

За спеціальністю «Експертиза товарів та послуг» захистили роботи 11 студентів. Голова екзаменаційної комісії – Васильчук О.П.,  начальник відділу державної політики у сфері внутрішньої торгівлі та захисту прав споживачів Департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

• Гасек Аліна
  • Дядюра Іванна
  • Кирильчук Ганна
  • Синицький Антон
  • Тендітник Олександра
  • Хоменко Дар’я

За спеціальністю «Управління безпечністю та якістю товарів» захистили роботи 12 студентів.  Голова екзаменаційної комісії – Гуліч М.П., завідувач лабораторії гігієни харчування ДП «Інститут гігієни та медичної екології ім. О.М. Марзєєва Академії медичних наук України, д.м.н, проф.

• Бузіян Марина
  • Жалдак Марина
  • Крайня Катерина
  • Маринченко Альона
  • Мошківська Світлана
  • Несміян Олександр

За спеціальністю «Організація оптової та роздрібної торгівлі» захистили роботи 11 студентів. Голова екзаменаційної комісії – Шаперенков В.О., голова правління ПАТ «Галант».

• Бондар Наталія
  • Зимник Ольга
  • Куськал Катерина
  • Мирошніченко Анастасія
  • Терещенко Олена
  • Фреюк Ольга

Результати виконаних випускних кваліфікаційних робіт рекомендовані ЕК до впровадження у практику діяльності виробничих підприємств, підприємств торгівлі, органів Державної фіскальної служби України.

20.01.2016
adv