Оголошеннявсі

Спільне засідання ректорату, робочої групи з удосконалення організаційної структури КНТЕУ та Комісії з реорганізації УДУФМТ

22 січня 2016 року відбулось спільне засідання ректорату, робочої групи з удосконалення організаційної структури КНТЕУ та Комісії з реорганізації Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Присутні: голова комісії з реорганізації УДУФМТ Мазаракі А.А., члени робочої групи Шаповал С.Л., Мостика К.В., Олійник Н.І., Жуйкова Р.В., Канєва Т.В., Харченко О.А., Шестак Я.І., Гужва І.Ю.,  Скок П.О., Дзюба В.М., Чобітько М.Г., Поліванов В.Є. та запрошені Кладченко М.В., Івасин О.Р., Яцюк Д.В., Ярошенко Л.В., Онищенко В.П., члени студактиву.

Учасники засідання обговорили питання порядку денного:

1. Про переведення студентів
  2. Про стан надходження коштів за навчання
  3. Про організаційну структуру
  4. Про нормативне забезпечення діяльності УДУФМТ на період реорганізації
  5. Про виконання наказу від 19.01.2016 №15 "Про переміщення Навчально-наукового фінансово-економічного інституту"

22.01.2016
adv