Оголошеннявсі

Директорові ВТЕІ КНТЕУ Замковій Наталії Леонідівні присвоєно звання Заслужений працівник освіти України

Замкова

Указом президента №18/2016 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» за значний особистий внесок у культурно-освітній розвиток Української держави та багаторічну сумлінну працю присвоєно почесне звання «ЗАСЛУЖЕНОГО ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ УКРАЇНИ» директорові Вінницького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету Замковій Наталії Леонідівні.

Вітаємо нашу колегу!

25.01.2016