Оголошеннявсі

Спільне засідання ректорату, робочої групи з удосконалення організаційної структури КНТЕУ та Комісії з реорганізації УДУФМТ

1 лютого 2016 року відбулось спільне засідання ректорату, завідувачів кафедр, Комісії з реорганізації Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі, робочої групи з удосконалення організаційної структури КНТЕУ.

Присутні: голова комісії з реорганізації УДУФМТ Мазаракі А.А., виконуючий обов'язки ректора УДУФМТ Гужва І.Ю., а також Притульська Н.В., Шаповал С.Л., Шаповал Л.Г, Мельниченко С.В., Олійник Н.І., Жуйкова Р.В., Мостика К.В., Канєва Т.В., Харченко О.А., Шестак Я.І., Ладиченко К.І., Скок П.О.  та члени трудового колективу УДУФМТ.

Голова комісії Мазаракі А.А. ознайомив учасників із наказом від 28.01.2016 №175 "Про введення в дію рішення вченої ради КНТЕУ про удосконалення організаційної структури Київського національного торговельно-економічного університету" та наказом від 29.01.2016 №187 "Про організацію освітнього процесу в ІІ семестрі 2015/2016 н.р."

Учасники засідання мали можливість отримати відповіді на питання щодо новоствореного структурного підрозділу – факультету міжнародної торгівлі та права, а також обговорити плани роботи з тимчасово виконуючим обов'язки декана факультету Ладиченко Катериною Іллівною.

Присутніх поінформували про графік проведення зустрічей із працівниками та студентами УДУФМТ щодо переводу до складу КНТЕУ.

01.02.2016
adv