Оголошеннявсі

Команда факультету фінансів та банківської справи фіналіст конкурсу CFA Institute Research Challenge 2015-2016

Команда студентів магістратури факультету фінансів та банківської справи, що здобувають освіту за спеціальністю «Банківська справа», у складі капітана команди Максима Буринського та Анастасії Шингур, Богдани Лук’янець, Тараса Міцика вийшла у фінал шостого всеукраїнського конкурсу з інвестиційного аналізу CFA Institute Research Challenge. Науковий керівник команди - ст. викладач Нетребчук Лариса Олександрівна.

Команда Київського національного торговельно-економічного університету разом з іншими командами з 10 провідних університетів України продовжить змагання 12 лютого 2016 р. з презентацією свого звіту з інвестиційного аналізу міжнародної компанії Bayer. Тож побажаємо їм гідно представити наш університет!

01.02.2016
adv