Оголошеннявсі

Онлайн-брифінг «Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі між Україною та ЄС»

9 лютого 2016 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся онлайн-брифінг з нагоди старту нового проекту КНТЕУ «Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом: переваги та недоліки для українського суспільства» в рамках Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ Напрям Жана Моне.

Спікерами брифінгу виступили координатори проекту:

• Ганна Володимирівна Дугінець - доцент кафедри міжнародної економіки
  • Наталія Анатоліївна Мазаракі - доцент кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права
  • Ольга Сергіївна Головачова - провідний спеціаліст відділу міжнародних зв’язків.

У презентації проекту було наголошено на його актуальності, визначено мету та очікувані результати. Зазначено основні організаційні моменти реалізації проекту.

Спікери надали відповідь на усі запитання та зазначили що перший модуль планують провести з 12 по 16 квітня 2016 р.
На сторінці проекту за місяць буде розміщено додаткову інформацію та бланк заяви.

09.02.2016
pavel