Установчі збори групи резерву вступників до аспірантури

8 лютого 2016 року відбулися установчі збори групи резерву вступників до аспірантури з числа студентів освітнього ступеня «магістр», на яких були присутні заступники деканів з наукової роботи, співробітники відділу аспірантури і докторантури, слухачі групи резерву.

До учасників звернулась проректор з наукової роботи Мельниченко С.В., яка зазначила, що група резерву вступників до аспірантури започаткована у 2011 році з ініціативи ректора університету А.А. Мазаракі, основною метою функціонування якої, є цілеспрямована підготовка вступників до аспірантури через складання кандидатських іспитів з філософії та іноземної мови, вибір та обґрунтування напряму наукового дослідження, апробація отриманих результатів через публікації статей та виступи на наукових конференціях, круглих столах, форумах. Світлана Володимирівна поінформувала присутніх про основні підходи до процесу навчання та побажала майбутнім науковцям наполегливості в праці та творчого натхнення.

07.02.2016
adv