Оголошеннявсі

Спортивні досягнення студента КНТЕУ з Азербайджану: переможець Кубку України серед клубів з елітних боїв

Намазов Махаммад Фатулла огли, студент 1 курсу 13 групи ФРГТБ 6 лютого 2016 року виборов перше місце на Кубок України серед клубів з елітних боїв у розділі СК-2 (вільний контакт) у ваговій категорії  65 кг та 65+.

Студент з Азербайджану вступив до КНТЕУ у 2015 році і продовжив займатися вільною боротьбою на базі кафедри фізичної культури.

Нагороди:

• – 3-разовий Чемпіон Азербайджану з вільної боротьби (ММА),
  • – Чемпіон Азербайджану з панкратівну,
  • – Чемпіон Баку з дзюдо,
  • – Призер світу з кемпо (Будапешт, Угорщина),
  • – Чемпіон Європи з універсального бою (Калуга, Росія),
  • – Чемпіон Міжнародного турніру ім. Г. Алієва,
  • – Чемпіон України з вільної боротьби (ММА),
  • – Майстер спорту з вільної боротьби,
  • – Кандидат в майстри спорту з дзюдо.

Вітаємо нашого спортсмена з перемогою та бажаємо й надалі прославляти рідний університет на спортивній арені!

11.02.2016
adv