Вибори тимчасово виконуючого обов'язки голови РСС ФМТП

11 лютого 2016 року відбулася важлива подія в житті студентства факультету міжнародної торгівлі та права – Установчі збори студентів, на яких було обрано тимчасово виконуючого обов`язки голови Ради студентського самоврядування ФМТП, делеговано представників до вченої ради факультету та університету, конференції трудового колективу та конференції студентів університету. Учасниками зборів стали студенти факультету, зокрема студенти реорганізованого УДУФМТ.

З привітальною промовою до учасників конференції виступила проректор з науково-педагогічної роботи Шаповал С.Л., декан факультету Ладиченко К.І., начальник відділу навчально–виховної роботи Кладченко М.В та голова РСС КНТЕУ Кузьменко О.С.

На посаду тимчасово виконуючого обов'язки голови РСС ФМТП було висунуто дві кандидатури:

1. Сененка Владислава - студента 2 курсу;

2. Насонова Сергія - студента 3 курсу.

Усі кандидати виступили гідно, озвучивши суттєві пропозиції щодо покращення різних аспектів студентського життя.

Шляхом таємного голосування було обрано Насонова Сергія.

Вітаємо тимчасово виконуючого обов'язки голови РСС ФМТП з обранням, бажаємо наснаги та плідної праці!

11.02.2016
knteu