Святий Валентин уже завітав до гуртожитків

В очікуванні найромантичнішого свята Дня Святого Валентина, поки пари обирають один одному подарунки, студмістечко вже почало святкувати. 11 лютого 2016 року в актовій залі гуртожитку №3 було проведено захід «Кохання з першого погляду» серед студентів-жителів гуртожитків КНТЕУ.

Тема вечірки - «Протилежності притягуються». Методом жеребкування було сформовано пари, які одразу повинні були продумати образ і пронести його через усе свято. Несподівано з’явилася пара з залу – Михайлов Сергій Володимирович та Кузьменко Оксана. У різноманітних конкурсах пари зблизилися, показали, як вони розуміють один одного з півслова, свою спритність, кмітливість, граційність.

Між конкурсами глядачі могли насолодитися пристрасним танцем та чудовою вокальною композицією.

Наприкінці подивилися підбірку фото за 2010-2015 рр., як святкували день Святого Валентина наші попередники.

За результатами конкурсу пари перемогли в таких номінаціях:

-         «Найкреативніша пара» Красуня і Чудовисько

-         «Найкмітливіша пара» Людина Павук і Мері

-         «Найвеселіша пара» Чіп і Дейл

-         «Найромантичніша пара» Бонні і Клайд

-         «Найідеальніша пара» Джонні Деп і Анджеліна Джолі

Підсумовуючи, залишається сказати лише одне: цей день показав нам, що все ж таки протилежності притягуються...

На свято завітали такі почесні гості:

-         директор студмістечка Последнік Ірина Михайлівна

-         заступник директора студмістечка Сиса Олена Володимирівна

-         заступник декана ФТМ Михайлов Сергій Володимирович

-         заступник декана ФЕМП Миронець Сергій Миколайович