Технології «1С:Підприємства» - у навчальний процес

11 лютого 2016 року в Києві в КНУ ім. Т. Шевченка компанія «Скайлайн Софтвер», за підтримки Міністерства освіти і науки України, провела чергову ІХ Всеукраїнську науково-практичну конференцію "Нові інформаційні технології в освіті"(технології «1С:Підприємства» у підготовці ефективних та потрібних для національної економіки кадрів). Викладачі та аспіранти кафедри програмної інженерії та інформаційних систем Криворучко О.В., Краснощок В.М., Рзаєва С.Л., Рассамакін В.Я., Палагута К.О., Зайцев Є.О., Цюцюра М.І., Скрипник М.О. та Мединська Т.М. стали активними учасниками конференції. Окрім того, в рамках тісної співпраці кафедри зі структурним підрозділом Торгово-економічного коледжу КНТЕУ, на конференції були викладачі циклової комісії інформаційних технологій Десятко А.М., Ширганова О.О. та Заворуєва О.С. Багато цікавої та змістовної інформації отримали аспіранти кафедри бухгалтерського обліку Омелянчук Т., Августова О. та Закревська О.

Практичну частину конференції розпочав директор «Скайлайн Софтвер» Мазур В.Б., розкривши  освітні ініціативи, які на сьогоднішній день уже реалізовані партнерами 1С:Франчайзі, а також намітив нові напрями співпраці з навчальними закладами, удосконалення використання програм «1С:Підприємство» в навчальному процесі. Було наголошено на таких актуальних питаннях, як антипіратське виховання користувачів, консалтингові технології, робота на мобільних платформах. Конференція пройшла під гаслом: «Знання повинні працювати».

11.02.2016
knteu