Перші кроки в науці: проведено олімпіаду з інформатики

10 лютого 2016 року на кафедрі програмної інженерії та інформаційних систем для студентів КНТЕУ була проведена олімпіада з напряму “Інформатика та комп’ютерна техніка”.

В олімпіаді взяли участь 43 студенти з різних факультетів, в тому числі 6 студентів спеціальності «Інформаційна діяльність» ТЕК КНЕУ  Ветроградов Тимофій, Галкіна Крістіна, Гамалій Богдан , Журбенко Максим, Нескород Аркадій, Тищук Антон.

Студентам були запропоновані завдання, розв’язування яких вимагало:

• поглибленого знання MS Word, MS Excel;
  • програмування мовою програмування VBA;

Кожен студент отримав завдання і працював за окремим комп’ютером.

Призові місця на олімпіаді розподілились наступним чином:

1 місце – Савон Олексій (ФОАІС, 1 курс, 7 гр.);

2 місце – Мосійчук Євген (ФОАІС, 1 курс, 7 гр.), Моспан Олександр (ФОАІС, 1 курс, 7 гр.);

3 місце – Маркевич Богдан (ФОАІС, 1 курс, 7 гр.), Старичок Петро (ФОАІС, 1 курс, 7 гр.), Ветроградов Тимофій (ТЕК КНЕУ ІД-31).

10.02.2016
adv