Оголошеннявсі

Верховна Рада України прийняла постанову про відзначення на державному рівні 70-річчя з часу заснування КНТЕУ

З метою консолідації та розвитку історичної свідомості Українського народу, збереження національної пам’яті та належного відзначення і вшанування пам’ятних дат і ювілеїв Верховна Рада України постановила:

Урочисто відзначити на державному рівні у 2016 році 70 років з часу заснування Київського національного торговельно-економічного університету.

Історія університету розпочалася від створення у 1946 року Київського філіалу Всесоюзного заочного інституту радянської торгівлі. З того часу і дотепер наш навчальний заклад є осередком розвитку наукової думки в питаннях торгівлі та економіки.

Вітаємо колектив з цією урочистою подією.

Постанова Верховної Ради України від 2 лютого 2016 року № 971-VIII  "Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2016 році"

17.02.2016
adv