Оголошеннявсі

Студенти КНТЕУ пройшли співбесіду для проходження виробничої практики у готельній мережі «DAC Holidays» Болгарії

18 лютого 2016 року в Київському національному торговельно-економічному університеті представниками готельної мережі «DAC Holidays» (Бургас, Болгарія) проведено співбесіду щодо відбору для проходження виробничої практики з 40 студентами факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, структурних підрозділів КНТЕУ.

Метою проходження виробничої практики у готельних комплексах Болгарії є набуття студентами професійної компетентності та підвищення рівня володіння іноземними мовами, оволодіння практичними навичками на різноманітних посадах у сфері готельного та ресторанного бізнесу.

18.02.2016
adv