Проведено олімпіаду з програмування

14 лютого 2016 року на кафедрі програмної інженерії та інформаційних систем для студентів КНТЕУ була проведена олімпіада з напряму “Програмування”.

В олімпіаді взяли участь 56 студентів із різних факультетів. В отому числі 6 студентів спеціальності «Інформаційна діяльність» ТЕК КНТЕУ: Ветроградов Тимофій, Галкіна Крістіна, Гамалій Богдан, Журбенко Максим, Нескород Аркадій, Тищук Антон.

Студентам були запропоновані завдання, розв’язування яких вимагало знання мов програмування, вміння складати алгоритми та оптимізувати знайдене рішення.

Призові місця на олімпіаді розподілились наступним чином:

1 місце – Зінчук Олександр (ФОАІС, 2 курс, 7 гр.);

2 місце – Баштовий Євген (ФОАІС, 2 курс, 7 гр.), Грицюк Костянтин (ФФБС, 3 курс, 6 гр.);

3 місце – Гайдучик Дмитро (ФОАІС, 2 курс, 2 гр.), Яремич Валентин (ФОАІС, 2 курс, 7 гр.).

13.02.2016
knteu