Оголошеннявсі

Відбувся перший етап II туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт за напрямом «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит»

18 лютого 2016 року відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2015/2016 навчальному році» від 13 жовтня 2015 р. №1079 на факультеті обліку, аудиту та інформаційних систем другий рік поспіль був проведений перший етап II туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт за напрямом «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит».

На конкурс надійшло 139 робіт із 72 ВНЗ України. За географічною ознакою представлені роботи студентів із 32 міст України, з усіх регіонів, за виключенням ВНЗ Кіровоградської та Закарпатської областей, тимчасово окупованої території АР Крим та ВНЗ, що розташовані у зоні АТО.

Галузева комісія з оцінювання робіт, представлених на конкурс, у складі провідних ВНЗ Києва, Одеси, Харкова, Львова, Рівного, Полтави, Вінниці, Тернополя, провела ґрунтовне об’єктивне вивчення наукової складової та практичного застосування результатів, викладених у студентських наукових роботах. За результатами проведеного оцінювання визначені роботи, що рекомендовані до участі у другому етапі II туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт за напрямом «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит» та який відбудеться 23 березня 2016 р.

Запрошення для участі будуть надіслані авторам робіт найближчим часом.

17.02.2016
knteu