Фестиваль країн в КНТЕУ: свято мовного розмаїття та національних культур

Справжнє свято мовного розмаїття відбулося в КНТЕУ 23 лютого 2016 року. Студенти та викладачі з Азербайджану, Вірменії, Молдови, Японії, Китаю та країн Африки відзначили День рідної мови, познайомивши глядачів із національною культурою своїх країн.

На свято завітали Надзвичайний та Повноважний Посол Греції в Україні Вассіліс Пападопулос та Перший радник, Консул Антоніос Пападопулос.

Концерт відкрив запальний грецький сиртакі – один із найдавніших танців. Проникливі вірші вірменською, японська лірична поезія, китайська чуттєва музична композиція та запальна азербайджанська лезгинка – все це сплелося в єдиний яскравий вінок багатовікових національних культур та мелодійних мов.

Сьогодні в КНТЕУ навчається 247 іноземних студентів із 20 країн. Це майже в 5 разів більше, ніж було в 2006 році. На Підготовчому відділенні для іноземців та осіб без громадянства займається 39 студентів із 12 країн. Також щорічно збільшується кількість англомовних магістерських програм – зараз їх уже 8.
Тож можна з упевненістю сказати: Київський національний торговельно-економічний університет – дійсно інтернаціональний університет, що має дуже широку географію міжнародного співробітництва та багатонаціональну культуру.

23.02.2016
adv