Нова плеяда молодих фахівців готова застосувати здобуті знання на практиці

25 лютого 2016 року в Київському національному торговельно-економічному університеті  відбулися урочистості з нагоди випуску бакалаврів заочної форми навчання всіх факультетів з напрямів підготовки «Реклама і зв’язки з громадськістю», «Правознавство», «Міжнародна економіка», «Економіка підприємства», «Маркетинг», «Фінанси і кредит», «Облік і аудит», «Товарознавство і торговельне підприємництво», «Менеджмент», «Харчові технології та інженерія», «Готельно-ресторанна справа», «Туризм».

1597 випускників усіх факультетів отримали диплом державного зразка. Диплом із відзнакою отримала Стариченко Алла (ФОАІС).
Вітаючи випускників із цією вирішальною подією у їхньому житті, проректор з наукової роботи Світлана Володимирівна Мельниченко наголосила: «Сьогодні для вас – доленосний день. Дуже символічно, що ви отримуєте дипломи бакалаврів у ювілейний для університету рік. Сподіваюся, що дипломи стануть для вас перепусткою в успішну кар’єру. Бажаю вам не упустити найцікавіше і найцінніше та зберегти найдорожче в цьому житті».

Молоді спеціалісти запевнили, що гідно нестимуть звання випускника Київського національного торговельно-економічного університету.

25.02.2016
adv