Представники КНТЕУ – активні учасники форуму «Європейські освітні ініціативи»

23 лютого 2016 року в НТУУ «КПІ» відбувся форум «Європейські освітні ініціативи», на якому були представлені програми співпраці ІТ-бізнесу з університетами України.

Організаторами форуму виступили Всеукраїнська громадська організація «Рада з конкурентоспроможності індустрії Інформаційно-комунікаційних технологій України» та НТУУ «КПІ» за підтримкою Міністерства освіти і науки України і Комітету з питань інформатизації та зв’язку Верховної Ради України. Партнерами організаторів були також компанії Globallogic, EPAM, CyberBionic Systematics, Microsoft Україна, ITVDN та ресурс Test Provaider. Участь у форумі взяли представники як ІТ-галузі, так і провідних університетів України. КНТЕУ на форумі представляв доцент кафедри програмної інженерії та інформаційних систем к.т.н. Краснощок В.М.

23.02.2016
knteu